Dziedzictwo Wiki
Advertisement
Dziedzictwo Wiki

From_Past_to_Present_-_The_Elder_Scrolls_V_Skyrim_Original_Game_Soundtrack

Drem Yol Lok. Witaj w moim królestwie, towarzyszu
https://orig08.deviantart.net/b646/f/2016/227/a/a/bez_tytuu_by_vaztiri-dadzpjj.png
Coś o mnie

Jestem na tej wiki oraz innych stronach najczęściej pod nickiem Yetriss. Czemu akurat taki? Cóż, historia mego nicku jest znana tylko nielicznym wybrańcom i lepiej niech tak pozostanie... Moje prawdziwe imię to Wiktoria, jestem nastolatką, a moje urodziny obchodzę 27 grudnia, w każdym razie w mojej ulubionej porze roku. C:

Choć nie jestem zagorzałą fanką Dziedzictwa, to postanowiłam mieć tutaj konto i pomóc wiki w rozbudowie. No i oto macie mnie - dziewczynę pod nickiem Yetriss, która uwielbia smoki, zwierzaki, niebieski kolor, SameQuizy.pl, grać w gry, błądzić w internetach, czytać fantasy i siedzieć na Jak Wytresować Smoka Wiki. Dość kreatywna ze mnie osóbka, lubię wymyślać właśnie rzeczy, czasem włączy mi się tryb poety (trzy przykłady bym wypisała, ale...), a gdy już się czegoś uczepię, jestem nie do przekonania. Raz jestem miła i pomocna, mogąca ci pomóc w czymś, a raz dostaje głupawki i śmieję się ze wszystkiego... W każdym bądź razie jestem dość opanowana (tsa, kogo ja oszukuję?) i zazwyczaj (zazwyczaj...) spokojna. W ogóle nie zboczona, ani żadne brudne myśli nie przeniknęły przez mój mózg (przynajmniej w większych ilościach...).

Rzeczy przeze mnie lubianych jest tyle, że poleciałoby więcej krwi z oczu czytając to, niż czytając tekst osoby z "perfekt orto". Ale dla złagodzenia skutków ubocznych wymienię tylko kilka przykładów. A więc uwielbiam takie rzeczy jak: oglądanie filmów, Avatar, Harry Potter, Hobbit, Władca Pierścieni, Wiedźmin, Mass Effect, Tomb Raider, TES V: Skyrim, Assassin's Creed (w szczególności Syndicate), Ori and the Blind Forest, Child of Light, The Walking Dead, FNaF, The Wolf Among Us, pięciosekundowe oglądanie YouTuba (dosłownie :v), rysowanie, granie w gry, pisanie opowiadań, tworzenie własnych postaci (nie chceta wiedzieć, ile tych ustrojstw mam :V), strzelanie z łuku, wkurzanie innych swoją kobiecą głupotą... I masa, ale to masa innych rzeczy, na których wypisywanie tutaj się nie pokuszę. Oczy ci już krwawią? Nie przeczę, że był to świadomy zamysł... W każdym razie miło mi było gościć cię w mych progach. C:

Moje wypociny i wkład

Na Wiki odpowiadam głównie za sprawy CSS'ów, ogólnego wyglądu i kodów. Czasem coś skomentuję, ale jest to zjawisko równie rzadkie, jak moje byty na czacie... Tak prywatnie, w blogach, zajmuję się pisaniem opowiadań dotyczących różnych, choć rzadko które pokazuję.

Advertisement