FANDOM

Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Witam,

  Informuję, iż z dniem dzisiejszym Mitologia Wiki zrywa współpracę z Dziedzictwo Wiki. Skutkuje to zniknięciem logotypu Dziedzictwo Wiki ze strony głównej Mitologia Wiki. Prosiłbym również o usunięcie logotypu Mitologia Wiki z waszej strony głównej. Zerwanie współpracy administracja Mitologia Wiki argumentuje tym, iż w naszym odczuciu współpraca jest bezcelowa (współpraca polega wyłącznie na wymianie logotypów na sronach głównych, nic więcej nie wnosi) oraz faktem, że owe wikie nie zachaczają o podobny zakres tematyczny (współpraca mija się z założonym celem).

  Pozdrawiam, Binsos

    Wczytuję edytor...
  • Witam ponownie :)

   Trudno o głębszą współpracę, jeśli na wiki mało kto zagląda... Ale oczywiście rozumiem rezygnację. Logotyp został usunięty. Jednak jeśli mogę spytać, co więcej Waszym zdaniem miałaby wnosić współpraca? Jakieś konkretne propozycje? Dobrze by było wiedzieć na przyszłość, każda sugestia jest ważna ;)

   Pozdrawiam, Othiel

   PS. Nie chciałam tego robić na JWS Wiki, ale skoro "widzimy" się już drugi raz (w dodatku w znacznie mniej odwiedzanym miejscu), to jednak zwrócę uwagę, żebyś dalej nie powielał błędu... "Zahaczają" pisze się przez "h" ;)

     Wczytuję edytor...
  • Ja również witam ponownie ;) Dzięki wielkie za usunięcie loga i całokształt współpracy. Jeśli natomiast chodzi o temat współpracy, to naszym zdaniem powinna być czymś więcej niż tylko wymianą logotypów na stronach głównych. Naszym zdaniem współpraca powinna wnosić coś więcej m.in. różnego rodzaju akcje łączące tematykę jednej i drugiej wiki, współpraca w zakresie stron, które odnoszą się do drugiej tematyki oraz wzajemna pomoc. Jeżeli chcemy taki efekt osiągnąć to musimy współpracować z wikiami, które mają identyczny lub podobny zakres tematyczny. Zakres tematycznt Mitologia Wiki i Dziedzictwo Wiki się nie pokrywa, więc współpraca polegała tylko i wyłącznie na wymianie loga na stronie głównej.

   Również pozdrawiam i dziękuję za znalezienie błędu w mojej wypowiedzi ;)

     Wczytuję edytor...
  • Cóż, Twój wywód wydaje się logiczny :) Przykro mi, jeśli poczuliście się w jakiś sposób rozczarowani taką, a nie inną formą współpracy. Na swoją obronę mogę jedynie powiedzieć, że administruję tu od niedawna, zajmuję się głównie sprawami technicznymi, a z zawiązywaniem współpracy nie mam nic wspólnego ;) Ale Twoja wskazówka jest bardzo cenna.

   Pozdrawiam i nie ma sprawy :)

     Wczytuję edytor...
  • Ja również chciałbym nadmienić, że jestem nowym administratorem Mitologia Wiki, a współpraca została zawarta przez poprzednią kadrę administratorów. Życzę miłego dnia i powodzenia w dalszej rozbudowie wiki :)

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Dobra, to jest wątek na wszystkie sprawy, taki mały śmietnik w sumie :P

  1. Zauważyłam, że brakuje kategoryzacji grafik i nie dodajecie licencji. Myślałeś, żeby coś z tym zrobić? :)
  2. Jak to się stało, że ostało się Forum, a nie ma Dyskusji? Inaczej: to celowy zamiar czy tak po prostu wyszło?
  3. Przydałoby się zaktualizować dopisek o dacie zatwierdzenia administracji ;)
  4. Nie chcę się czepiać, ale przejrzyj sobie ile osób ma uprawnienia admina i porównaj, ilu jest to faktycznie potrzebne. Z tego co wiem, Tysia123 dawno się tu nie pokazywała, więc w sumie nie wiem, po co jej takie uprawnienia. A tym bardziej po co uprawnienia Sandałowi, skoro jej konto jest już nieaktywne. Wiem, może trochę za bardzo się czepiam, ale po prostu nie lubię nieścisłości... :3

  No, to chyba tyle na razie. Przepraszam, jeśli za bardzo się rządzę :)

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (7 odpowiedzi)
  • Jeśli chodzi o soundtrack to pokasuję te strony. Jeśli o wiki miesiąca mowa to za mało osób działa na tej wiki by działał, chciałem skorzystać z tego że jestem adminem na kilku projektach wiki, by wypromować je wzajemnie ale średnio to wyszło, co sama zobaczyłaś. Ale ma pewien pomysł jak zmienić nieco formę współpracy, ale to zajęcie na inny czas.

     Wczytuję edytor...
  • Okej :) A co myślisz o wprowadzonych przeze mnie stronach i zmianach w przestrzeni nazw "Dziedzictwo Wiki"? Trochę poporządkowałam :)

   A co ze stroną społeczności? Pisać do Nanakiego o jej załączenie?

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Zauważyłam, że wklejasz przy swoim nicku taki znaczek. Pomyślałam, czy może nie chciałbyś go na stałe przy swoim nicku, a nie tylko w podpisie? Szczerze mówiąc, już podjęłam kroki w tej sprawie, ale w porę się zreflektowałam i usunęłam swoje edycje. Nie powinnam kombinować Ci za plecami :) Z góry przepraszam.

  Jakbyś był zainteresowany, daj znać:)

  Plus pytanko, czy chcesz może jakoś inaczej zdefiniować plakietki? Żeby na przykład "ADMIN" zmienił się na "SHUR'TUGAL"? :)

  Tak, wiem, sporo tych kosmetycznych zmian. Przepraszam, że zawracam Ci głowę, ale to jedyna działka, w której mogę zrobić coś pożytecznego. Bo uniwersum kompletnie nie znam :] Dobra, widziałam film, ale chyba słusznie mnie nie zachwycił xD

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (16 odpowiedzi)
  • To zależy... Adoptowałam Wiki, która jest praktycznie bez społeczności XD Siedzę tam i nieustannie staram się poprawiać jej wizualny stan (bo głównie o to mi chodziło). Więc tak, pod tym względem jest wikią testową. Co prawda nie moją własną, ale i tak nikogo tam nie ma :)

     Wczytuję edytor...
  • Rozumiem, u mnie z jednej strony było tak z DW

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Eragon, jeśli nie masz nic przeciwko, przerobiłabym odrobinę infoboks postaci, bo wygląda... No, strasznie XD W dodatku nie ma znaczników przenośnych infoboksów. W razie czego, jak się nie spodoba, to wycofam zmiany :)

  Przy okazji można by stworzyć szablon odnoszący do głównego artykułu, a nie za każdym razem bawić się w linkowanie....

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (29 odpowiedzi)
  • W szablonie sukcesja nie ma konkretnego klucza, po porostu dodaję kolor który kojarzy mi się z daną frakcją. Vardeni kolor tła od ich fioletowej flagi, u przywódcy smoczych jeźdźców błękit ze względu na to że Eragon jest obecnie ich przywódcą, itd.

   Lecę pisać pewne reguły do infoboxu postaci.

     Wczytuję edytor...
  • No czyli jednak jest jakiś klucz. Skojarzenia. Tyle, że jeśli mają to być Twoje subiektywne skojarzenia, to muszą zostać usystematyzowane, bo inaczej może zrobić się bałagan :)

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Hej :)

  Chyba nastąpiła mała pomyłka. Zajrzałam dziś na CS, i nagle się okazuje, że na Dziedzictwie mam uprawnienia chyba wszystkich możliwych modów 😄 Domyślam się, że albo jest to wynik pomyłki albo tej wiadomości.

  Wielkie dzięki za zaufanie (jeśli to ta druga opcja), ale obawiam się, że nie nadaję się do sprawowania tych funkcji na Dziedzictwo Wiki. Powód jest prosty — moja praktycznie zerowa znajomość książkowego uniwersum. Jedyne co mogę robić, to poprawiać drobne błędy, modyfikować szablony itp. Ale na moderatora treści na pewno się nie nadaję — choćby dlatego, że z powodu mojej nieznajomości uniwersum nie mogę weryfikować poprawności artykułów.

  Podsumowując, wielkie dzięki za zaufanie (no chyba, że to jednak pomyłka xD), ale jeśli nie masz nic przeciwko, zrezygnuję ze wszystkich nadanych mi uprawnień, ponieważ na nie nie zasługuję.

  Trzymaj się 😁

    Wczytuję edytor...
  • Wybacz, że nie napisałem wcześniej, to nie pomyłka . Już spieszę z wytłumaczeniem. Nadałem te uprawnienia z jednego prostego powodu, zaglądasz tu od czasu do czasu, tak jak ja z resztą i nie zaszkodzi, żeby była tu jeszcze jedna osoba z pewnymi uprawnieniami, by w razie czego mogła wycofać jakieś wandalizmy itp. Rozumiem twoje zastrzeżenia, ale jak na razie nie ma tu nikogo w miarę regularnie zaglądającego co jakiś czas i czujnym okiem.

   Uprawnienia zawsze mogę wycofać, a na razie chciałbym je zostawić, kto wie może się kiedyś przydadzą. Mi samemu ciężko ostatnio doglądać różnych stron i innych podobnych projektów więc proszę byś od pomogła mi doglądać tą wiki.

   Pozdrawiam

   DziedzictwoEragon Hiccup 21:59, lip 23, 2019 (UTC)

     Wczytuję edytor...
  • Szczerze mówiąc nie wiem, jakim cudem, ale już wtedy sama je sobie odebrałam XD Jeśli chcesz, możesz mi je przywrócić, ale jak uprzedzałam — z weryfikacją prawdziwości treści może być kiepsko 😉

     Wczytuję edytor...
  • Uprawnienia są swego rodzaju przywilejem z którego możesz korzystać lub je odrzucić. Co do treści to sam się tym zajmę jak będę wpadał na chwilę czy dwie na wiki. Chodzi i mi o to by nie było głównie wandalizmów, oraz by w razie czego był ktoś kto mógłby odpowiedzieć na jakieś pytanie na tablicy wiadomości, bo jak sama zauważyła u mnie czas oczekiwania wynosi od 2 tygodni do miesiąca co nie jest zbyt dobre.

   Uprawnienia nadane, jeszcze raz dzięki! ;)

     Wczytuję edytor...
  • Nie, to ja na fandomie jestem niemal codziennie, więc na pytania (byle nie do treści! 😄) mogę spokojnie odpowiadać. O nic się nie martw :)

   Dzięki i nie ma za co :)

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • W związku z tym, że zdecydowałam się usunąć konto na Fandomie, chciałabym zawczasu prosić o wyrzucenie mnie z listy adminów - zanim skasują mi konto to minie miesiąc, więc nie chciałabym żebyś zorientował się dopiero po miesiącu że wśród administratorów jest konto usunięte. Proponuję byś już teraz poszukał odpowiedniego kandydata na moje miejsce. Za powstałe utrudnienia przepraszam ^^

    Wczytuję edytor...
 • Witam serdecznie :)

  Jaki jest kod do własnej skórki w Rozpocznij Czat? Tutaj tło jest smocze, a ja chciałbym dodać własne tło do mojej wiki.

    Wczytuję edytor...
  • Ale już nikt prawie nie używa czatu. Większość wiki założyła sobie serwery na Discordzie.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Hej! Dokonałem drobnej zmiany w znajdującym się na stronie głównej szablonie "Panel Współpracy". Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, że się tam wtrąciłem, ale uznałem, że od początku to zdanie miało brzmieć tak, jak jest teraz.

    Wczytuję edytor...
  • Nie mam i jestem wdzięczny, bo rzeczywiście czasem przeoczam różne rzeczy co jest głównie związane z porą o jakiej dodaje edycje.

   Jeszcze raz dzięki.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Hejka. Przeniosłem stronę główną żeby była lepiej wyszukiwalna w Google. Musisz zaktualizować jej nazwę na stronie MediaWiki:Mainpage.

  Pozdrawiam,

    Wczytuję edytor...
 • Hej. Już drugi raz wycofuję tutaj zmiany, które nie są dozwolone. Niestety, ale dalsze próby przywracania nie przewidują już ostrzeżeń.

  Zmiany w lokalnej nawigacji, nagłówku strony i artykułu. Lokalna nawigacja (nie licząc 312 możliwych linków w menu), nagłówek artykułu i strony to kluczowe elementy wyglądu portalu FANDOM. Treść nawigacji może być dodawana wyłącznie przez odpowiedni komunikat systemowy. Inne modyfikacje mogą być wprowadzane wyłącznie przez Kreator motywu, poza poniższymi wyjątkami:
  • Dodawanie ikon służących do nawigacji po treści. Nie większe niż 25×25 pikseli i umieszczone po lewej stronie menu linków językowych (lub powyżej przycisku „Edytuj” w przypadku braku)
  • Dodawanie opcji do rozwijanego menu „Edytuj”, ale poniżej opcji domyślnych.
    Wczytuję edytor...
  • Witam, 

   przyjmuję ostrzeżenie, przy czym było ono bardziej efektem nieświadomości niż celowym działaniem. Dzięki za wyszczególnienie i link do artykułu, postaram się uważniej wprowadzać zmiany. Przy wprowadzaniu tej wzorowałem się na JWS Wiki, a po tym że nie została ona tam wycofana wnioskowałem że jest ona dozwolona.


   Pozdrawiam


   DziedzictwoEragon Hiccup 

     Wczytuję edytor...
  • Spoko, po prostu w styczniu wycofałem jedne zmiany i myślałem, że to zostało zignorowane. Modyfikacje na JWS Wiki były, bo nie ma żadnego systemu wykrywającego je. Tylko zgłoszenia i trafienie na nie samemu. Tam też zostały wycofane.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Zobacz zarchiwizowaną stronę dyskusji
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.