Dziedzictwo Wiki
Advertisement

Sequely Sequely 18 kwi
0

The depth of dreamsJestem Lorien, Lorien Winged. I mieszkam na wyspie Skrzydlatych Panien. Jestem córką Atali, czyli przywódczyni Skrzydlatych lecz mimo wszystko nie jestem skrzydlatą. Chociaż matka ciągle tylko czeka, aż nadarzy się okazja… No, ale przecież jestem zupełnie inna… Mój ubiór się różni, dosłownie wszystko się różni. Mając to na myśli chodzi mi też o charakter, i właśnie z tego powodu wszyscy unikają mnie, jak łowcy unikają ogona Zbiczatrzasłów. Uwielbiam walczyć, to mój żywioł. Pamiętam ten dzień, gdy zaprzyjaźniłam się jedną ze skrzydlatych, ale to nie trwało długo, a właściwie do czasu gdy zaproponowałam jej walkę. Pomińmy ten fakt, że bardzo mnie zirytowała. Po dziś dzień ma problemy z prawą nogą. Nie poradzę, ona myślała że umie walczyć, je…Przeczytaj cały post
Eragon Hiccup Eragon Hiccup 12 kwi 2017
1

,,Shur'tugalar z Achipelagu" -Dziedzictwa Księga Piąta • 1 Tytułem wstępu
 • 2 Czas wyjaśnień
 • 3 Nowy Poczatek
 • 4 Wysepka dumania

Witajcie ,jest to mój pierwszy blog na tej wikii i mam parę dłuższych informacji :


 • Jest on moją kontynuacją cyklu,,Dziedzictwo", więc przez kilka pierwszych rozdziałów nie będzie praktycznie poruszony temat Jak Wytresować Smoka
 • Jeśli nie czytaliście "Dziedzictwa" i nie orientujecie się w akcji pierwszych rozdziałów zapraszam do zapoznania się z naszą wikią, gdzie znajdziecie prawie wszystko o tym cyklu.
 • Akcja dzieje się po pokonaniu Galbatorixa przez Eragona i jakiś czas po zakończeniu akcji JWS 2.
 • Z góry przepraszam za błędy.


W Drodze Ku Nieznanemu

Rok 8002pS (po Stworzeniu Alagaesi)

Eragon już nie spał ,ale spokojnie czekał aż Saphira się obudzi. Lubił tak czekać i obserwować jej mieni…


Przeczytaj cały post
Eragon Hiccup Eragon Hiccup 15 sie 2016
1

Notes Eragon Hiccup

===


​-Strony do Przebudowy:

 1. Eragon Soundtrack
 2. Infoboxy

Przeczytaj cały post
Koniara 2.0 Koniara 2.0 28 lip 2016
1

Arena - czyli moja historia.

Mam na imię Arena i pochodzę z ludu elfów. Urodziłam się trzydzieści lat temu w mieście zwanym Katerną, w puszczy w której żyją moi pobratyńcy.

Porządku w moim państwie i sąsiednich krainach strzegą Smoczy Jeźdźcy. Odkąd przyszłam na świat, pragnęłam zostać jedną z nich. Co pięć lat zakon przekazywał władcy każdego państwa dwa smocze jaja. Rok w rok kolejni kandydaci przychodzili, ale żaden ze smoków się nie wykluł.

Kiedy skończyłam 25 lat to przyszła kolej na mnie. Dobrze pamiętam ten dzień. Ja oraz mój brat zostaliśmy zaprowadzeni do sali, gdzie na dziesięciu aksamitnych poduszkach leżało dziesięć smoczych jaj, w różnych kolorach. Podeszłam do szafirowego jaja i dotknęłam je. Na początku nic się nie działo, ale po chwili na jaju pojawiło s…

Przeczytaj cały post
Koniara 2.0 Koniara 2.0 28 lip 2016
1

The secrets of Dragons

 • 1     Prolog
 • 2 Rozdział I
 • 3 Rozdział II
 • 4 Rozdział III
 • 5 Rozdział IV

Potężne stworzenie pokryte łuskami z głośnym łomotem wylądowało na pustej polanie płosząc okoliczne zwierzęta. Postać siedząca w miejscu, gdzie szyja łączyła się z ciałem, zwinnie zeskoczyła na nogi i po cichu zbliżyła się do drugiej postaci. 

- Witaj Areno - powiedziała dziewczyna o brązowych włosach.

- Miło Cię wydzieć Arno - odpowiedziałam -  Co masz mi do przekazania?

- Moran powstał - odparła - Wszyscy mlodzi mężczyźni ze wschodnich prowincji zostali zamienieni w bezmyślnych żołnierzy. Musisz powiedzieć Radzie, że utraciliśmy wszystkie miasta w tamtym regionie i 5 smoczych jaj, w tym ogniste. 

- Dobrze, przekaże te wieści Radzie - szepnęłam w odpowiedzi - Uważaj na siebie i wracaj…


Przeczytaj cały post
Asti 1432 Asti 1432 27 sie 2014
0

Smoczy Jeździec- Historia zapisana w smoczych łuskach...

Mój blog... To chyba tyle co nie za jakiś czas dodam wpis... Hehehe

Przeczytaj cały post
Amethia123 Amethia123 21 cze 2014
0

Witam!

Jestem tutaj nowa. Kocham "Dziedzictwo", to moja ulubiona seria, chociaż przeczytałam tylko "Eragona" (dwa razy), a teraz czytam "Najstarszego". Reszta znajduje się na moim profilu. 

Pozdrawiam każdego użytkownika! :)

Se onr sverdar sitja hvass!

Przeczytaj cały post
Kotołak Cieniobójca Kotołak Cieniobójca 19 cze 2013
0

siema

Siema jestem tu nowy i otrzegam spojleruje

Przeczytaj cały post
32Polak 32Polak 7 maj 2012
0

Błędne słowa

Mam małe pytanie głównie skierowane do administratorów. Czy nie uważacie, że słowo takie jak "elfickie" itp. można zastąpić innymi. W jednym z artykułów zamieniłem słowo "elfickie" na "elfich" i to drugie jest poprawnie napisane, więc czy nie powinniśmy tego zmienić? --— 32Polak 18:07, maj 7, 2012 (UTC)

Przeczytaj cały post
32Polak 32Polak 2 maj 2012
2

Gdzie mogę obejrzeć Eragona?

Wczoraj wieczorem szukałem w filmu w sieci, jednak nie znalazłem. Na jednej stronie film był niedostępny, na innej trzeba było płacić, a na stronie, na której zawsze coś oglądam film do link prowadził do strony, na której znalazłem link. Pomóżcie. --— 32Polak 10:18, maj 2, 2012 (UTC)

Przeczytaj cały post
Weas-El Weas-El 10 sie 2011
1

Bot flag

Hi, I'm writing this in English, since I don't understand your language. Sorry for that.

You may have noticed that my bot User:Weas-El-Bot added interlanguage links to lots of pages recently. I'd like to request a "bot flag" for him. This will hide his edits from the list of recent changes. But you'll still be able to check them if you click the "show bots" button in the recent changes list.

What's the benefit? The list of recent changes will be free from minor bot edits, so it will be easier to follow the more important changes done by users.

The bot works reliably and has over 5000 edits yet.

I need the community's approval to request a bot flag, so please tell me whether you agree with this or not. Thank you.

Regards, --Weas-El  12:38, sie …

Przeczytaj cały post

Advertisement