FANDOM


 • Eragon Hiccup  Witajcie ,jest to mój pierwszy blog na tej wikii i mam parę dłuższych informacji :


  • Jest on moją kontynuacją cyklu,,Dziedzictwo", więc przez kilka pierwszych rozdziałów nie będzie praktycznie poruszony temat Jak Wytresować Smoka
  • Jeśli nie czytaliście "Dziedzictwa" i nie orientujecie się w akcji pierwszych rozdziałów zapraszam do zapoznania się z naszą wikią, gdzie znajdziecie prawie wszystko o tym cyklu.
  • Akcja dzieje się po pokonaniu Galbatorixa przez Eragona i jakiś czas po zakończeniu akcji JWS 2.
  • Z góry przepraszam za błędy.


  W Drodze Ku Nieznanemu

  Rok 8002pS (po Stworzeniu Alagaesi)

  Eragon już nie spał ,ale spokojnie czekał aż Saphira się obudzi. Lubił tak czekać i obserwować jej mieniące się szafirowym błękitem łuski ,ciesząc się zarazem jej o…

  Czytaj całość >
 • Eragon Hiccup

  Notes Eragon Hiccup

  sie 15, 2016 przez Eragon Hiccup


  ​-Strony do Przebudowy:

  1. Eragon Soundtrack
  2. Infoboxy

  Czytaj całość >
 • Koniara 2.0

  Mam na imię Arena i pochodzę z ludu elfów. Urodziłam się trzydzieści lat temu w mieście zwanym Katerną, w puszczy w której żyją moi pobratyńcy.

  Porządku w moim państwie i sąsiednich krainach strzegą Smoczy Jeźdźcy. Odkąd przyszłam na świat, pragnęłam zostać jedną z nich. Co pięć lat zakon przekazywał władcy każdego państwa dwa smocze jaja. Rok w rok kolejni kandydaci przychodzili, ale żaden ze smoków się nie wykluł.

  Kiedy skończyłam 25 lat to przyszła kolej na mnie. Dobrze pamiętam ten dzień. Ja oraz mój brat zostaliśmy zaprowadzeni do sali, gdzie na dziesięciu aksamitnych poduszkach leżało dziesięć smoczych jaj, w różnych kolorach. Podeszłam do szafirowego jaja i dotknęłam je. Na początku nic się nie działo, ale po chwili na jaju pojawiło s…

  Czytaj całość >
 • Koniara 2.0

  The secrets of Dragons

  lip 28, 2016 przez Koniara 2.0

  Potężne stworzenie pokryte łuskami z głośnym łomotem wylądowało na pustej polanie płosząc okoliczne zwierzęta. Postać siedząca w miejscu, gdzie szyja łączyła się z ciałem, zwinnie zeskoczyła na nogi i po cichu zbliżyła się do drugiej postaci. 

  - Witaj Areno - powiedziała dziewczyna o brązowych włosach.

  - Miło Cię wydzieć Arno - odpowiedziałam -  Co masz mi do przekazania?

  - Moran powstał - odparła - Wszyscy mlodzi mężczyźni ze wschodnich prowincji zostali zamienieni w bezmyślnych żołnierzy. Musisz powiedzieć Radzie, że utraciliśmy wszystkie miasta w tamtym regionie i 5 smoczych jaj, w tym ogniste. 

  - Dobrze, przekaże te wieści Radzie - szepnęłam w odpowiedzi - Uważaj na siebie i wracaj jak najszybciej do domu. I wsiadłam na smoka - Kerno start…


  Czytaj całość >
 • Asti 1432

  Mój blog... To chyba tyle co nie za jakiś czas dodam wpis... Hehehe

  Czytaj całość >
 • Amethia123

  Witam!

  cze 21, 2014 przez Amethia123

  Jestem tutaj nowa. Kocham "Dziedzictwo", to moja ulubiona seria, chociaż przeczytałam tylko "Eragona" (dwa razy), a teraz czytam "Najstarszego". Reszta znajduje się na moim profilu. 

  Pozdrawiam każdego użytkownika! :)

  Se onr sverdar sitja hvass!

  Czytaj całość >
 • Kotołak Cieniobójca

  siema

  cze 19, 2013 przez Kotołak Cieniobójca

  Siema jestem tu nowy i otrzegam spojleruje

  Czytaj całość >
 • 32Polak

  Błędne słowa

  maj 7, 2012 przez 32Polak

  Mam małe pytanie głównie skierowane do administratorów. Czy nie uważacie, że słowo takie jak "elfickie" itp. można zastąpić innymi. W jednym z artykułów zamieniłem słowo "elfickie" na "elfich" i to drugie jest poprawnie napisane, więc czy nie powinniśmy tego zmienić? --— 32Polak 18:07, maj 7, 2012 (UTC)

  Czytaj całość >
 • 32Polak

  Wczoraj wieczorem szukałem w filmu w sieci, jednak nie znalazłem. Na jednej stronie film był niedostępny, na innej trzeba było płacić, a na stronie, na której zawsze coś oglądam film do link prowadził do strony, na której znalazłem link. Pomóżcie. --— 32Polak 10:18, maj 2, 2012 (UTC)

  Czytaj całość >
 • Weas-El

  Bot flag

  sie 10, 2011 przez Weas-El

  Hi, I'm writing this in English, since I don't understand your language. Sorry for that.

  You may have noticed that my bot User:Weas-El-Bot added interlanguage links to lots of pages recently. I'd like to request a "bot flag" for him. This will hide his edits from the list of recent changes. But you'll still be able to check them if you click the "show bots" button in the recent changes list.

  What's the benefit? The list of recent changes will be free from minor bot edits, so it will be easier to follow the more important changes done by users.

  The bot works reliably and has over 5000 edits yet.

  I need the community's approval to request a bot flag, so please tell me whether you agree with this or not. Thank you.

  Regards, --Weas-El  12:38, sie …

  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.